W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kratki

Kominek Powietrzny Simple Lewy 8 KW Ø 200

4,050.00 

10 w magazynie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Kominek powietrzny Lewy – Nowoczesne, dwustronnie przeszklone wkłady kominkowe typu BS z podziałem szyby to idealne rozwiązanie do nowatorskich wnętrz. Często wybierane w otwartych przestrzeniach, te kominki doskonale komponują się z nowoczesnym stylem aranżacji (8 kWØ 200 mm)

Klasa energetyczna:

Kominek na raty

Dane techniczne

Moc nominalna
8 kW
Sprawność cieplna
80%
Zakres mocy grzewczej
3.0 – 10 kW
Klasa efektywności
A
Średnica wylotu spalin
200 mm
Temperatura spalin
238 °C
Maksymalna długość polan
330 cm
Minimalne pole czynne kratek wylotowych
≥700 cm²
Gwarancja
5 lat/a
Szerokość
67.5 cm
Masa
115 kg
Materiał wykonania
Żeliwo
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

Kominek Powietrzny Lewy o mocy 8 kW

Nowoczesne kominki Simple: Elegancja, Wydajność i Ekologia

Seria kominków stalowych i żeliwnych, spełniająca normy Ekoprojektu i BImSchV 2 Kominki Simple to synonim nowoczesności i dbałości o środowisko. Nasza seria kominków stalowych i żeliwnych jest zaprojektowana z myślą o najwyższej jakości oraz minimalnym wpływie na ekosystem. Oto dlaczego nasze kominki są idealnym wyborem dla współczesnych wnętrz.

Nowoczesny Design z Narożnym Wkładem BS

Narożne, dwustronnie przeszklone wkłady typu BS z szybą dzieloną umożliwiają podziwianie ognia z dwóch stron jednocześnie, doskonale pasując do otwartych przestrzeni. Stalowa ramka elegancko wykończa szybę, a nowoczesna klamka ułatwia otwieranie drzwi wkładu.

Wydajna Kampania Spalania

Żeliwne wykończenie komory spalania w kolorze czarnym zapewnia trwałość, a deflektor skutecznie dopala cząstki opału, podnosząc efektywność spalania i minimalizując emisję szkodliwych substancji.

Funkcjonalność i Wygoda

Obszerna komora spalania pozwala na ładowanie dużych ilości paliwa, a wbudowany szyber umożliwia kontrolę ciągu komina. Gęsto rozmieszczone radiatory na ścianach zewnętrznych maksymalizują wykorzystanie ciepła.

Ekologia na Pierwszym Miejscu

Spełniamy wymagania Ekoprojektu i normy BImSchV 2, co oznacza minimalną emisję CO. Ceramika żaroodporna na froncie wkładu wytrzymuje temperatury do 660°C, a nasze certyfikowane szkło zapewnia bezpieczeństwo i jakość.

Czystość i Praktyczność

Kominek jest odporny na wysokie temperatury dzięki stali wysokogatunkowej. System czystej szyby utrzymuje ją czystą, a wyjmowany ruszt i popielnik ułatwiają utrzymanie wkładu w czystości. Dekoracyjny płotek zapobiega wypadnięciu drewna z paleniska.

Łatwość Obsługi

Całe drzwiczki w kształcie litery L otwierają się w zależności od wersji wkładu narożnego, zapewniając wygodę i dostęp do paleniska. Kominki Simple to harmonia designu, wydajności i troski o środowisko. Wybierając nasze kominki, wybierasz komfort i ekologię.

Rysunek techniczny

Kominek Powietrzny Simple Lewy 8 KW Ø 200 Rys tech

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kominek Powietrzny Simple Lewy 8 KW Ø 200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia