W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kratki

Kominek Powietrzny Żeliwny Zuzia Eco 12 KW Ø 200

3,970.00 

12 w magazynie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Kominek powietrzny – ZUZIA ECO to wkłady kominkowe z przestronną żeliwną komorą spalania. Dzięki systemowi dopalania spalin i innowacyjnym rozwiązaniom technicznym spełniają surowe wymagania Ekoprojektu (12 kWØ 200 mm)

Klasa energetyczna:

Kominek na raty

Dodaj do zestawu

Dane techniczne

Moc nominalna
12 kW
Sprawność cieplna
81%
Zakres mocy grzewczej
6.0 – 15.5 kW
Klasa efektywności
A
Średnica wylotu spalin
200 mm
Temperatura spalin
240 °C
Maksymalna długość polan
50 cm
Minimalne pole czynne kratek wylotowych
≥900 cm²
Gwarancja
5 lat/a
Szerokość
65.2 cm
Masa
155 kg
Materiał wykonania
Stal, Żeliwo
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

Kominek Powietrzny Żeliwny o mocy 12 kW

Innowacyjne urządzenia ZUZIA ECO

Urządzenia z serii ZUZIA ECO to nowoczesne wkłady kominkowe, które charakteryzują się przestronną komorą spalania wykonaną z żeliwa, dodatkowo wyposażoną w gęsto rozmieszczone radiatory na zewnętrznej stronie. Ten innowacyjny projekt ma na celu zwiększenie powierzchni oddawania ciepła do otoczenia, co przekłada się na wyjątkową wydajność urządzenia. Jednakże, większa wydajność oznacza także większą masę samego wkładu kominkowego.

Wydajność i ekologia

Wkład ZUZIA ECO jest wyposażony w zaawansowany system dopalania spalin, który w połączeniu z innymi innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, zapewnia doskonałe parametry spalania. Dzięki temu urządzenie spełnia surowe wymagania Ekoprojektu, co potwierdza jego ekologiczność i przyjazność dla środowiska.

Bezpieczeństwo i trwałość

Żeliwny front wkładu został dodatkowo wzbogacony o ceramikę żaroodporną, która jest w stanie wytrzymać temperaturę do 660°C. Montowane szkło posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa, gwarantując użytkownikom pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia.

Czysta szyba i łatwe utrzymanie

Co więcej, ZUZIA ECO jest wyposażona w innowacyjny system czystej szyby, który dzięki tzw. „kurtynie strumień powietrza” równomiernie rozprowadza powietrze, skutecznie oczyszczając szkło z sadzy. Dzięki temu szyba pozostaje czysta i efektowna przez długi czas. Utrzymanie wkładu w czystości jest niezwykle proste dzięki zamontowanemu rusztowi oraz pojemnikowi, w którym gromadzi się popiół. Dodatkowo, wkład posiada wyjmowany płotek, który nie tylko zabezpiecza przed wypadnięciem drewna z paleniska, ale także ułatwia proces czyszczenia kominka.

Rysunek techniczny

Kominek Powietrzny Żeliwny Zuzia Eco 12 KW Ø 200 rys tech

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kominek Powietrzny Żeliwny Zuzia Eco 12 KW Ø 200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia