W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Zgarnij rabat 5% wraz z darmową dostawą na terenie Polski

Kratki

Kominek Powietrzny Żeliwny Zuzia Eco Deco 12 KW Ø 200

4,860.00 

3 w magazynie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Kominek powietrzny – Seria ZUZIA ECO to wkłady kominkowe z przestronną żeliwną komorą spalania, wyposażone w zaawansowany system dopalania spalin. Dzięki temu oraz innym technicznym rozwiązaniom spełniają surowe normy Ekoprojektu. (12 kWØ 200 mm)

Kominki z linii DECO charakteryzują się połączeniem dwóch typów materiałów. Ich wyróżnikiem jest przede wszystkim nowoczesna stal kotłowa, z której wykonana jest ich część frontowa. Drzwi w tych modelach nie mają ramy, co sprawia, że przezroczysta szyba pokrywa całą ich powierzchnię, co daje lepsze wyeksponowanie paleniska i płomienia.

Klasa energetyczna:

Dodaj do zestawu

Dane techniczne

Moc nominalna
12 kW
Sprawność cieplna
81%
Zakres mocy grzewczej
6.0 – 15.5 kW
Klasa efektywności
A
Średnica wylotu spalin
200 mm
Temperatura spalin
240 °C
Maksymalna długość polan
50 cm
Minimalne pole czynne kratek wylotowych
≥900 cm²
Gwarancja
5 lat/a
Szerokość
65.2 cm
Masa
150 kg
Materiał wykonania
Stal, Żeliwo
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

Kominek Powietrzny Żeliwny o mocy 12 kW

Żeliwna Komora Spalania z Radiatorami

Urządzenia z serii ZUZIA ECO to wkłady kominkowe, które charakteryzują się przestronną żeliwną komorą spalania oraz gęsto rozmieszczonymi radiatorami na zewnętrznej stronie. To rozwiązanie pozwala na znaczne zwiększenie powierzchni oddawania ciepła do otoczenia, co idzie w parze z większą masą urządzenia i doskonałymi parametrami spalania, spełniając surowe normy Ekoprojektu.

Nowoczesny Front i Wytrzymała Ceramika

Nowoczesny front wkładu wykonany ze stali jest wyposażony w dekoracyjną ceramikę żaroodporną, zdolną wytrzymać temperatury do 660°C. Szkło z certyfikatem jakości i bezpieczeństwa, a ozdobna szyba typu glass nie tylko nadaje elegancki wygląd, ale także optycznie powiększa front wkładu, podkreślając wizję płonącego ognia. Rama drzwi z zamkniętego profilu gwarantuje stabilność i trwałość w wysokich temperaturach.

System Czystej Szyby i Łatwe Utrzymanie

Urządzenie jest wyposażone w system czystej szyby, który równomiernie rozprowadza strumień powietrza, eliminując sadzę i zapewniając czystość szyby przez długi czas. Dzięki zamontowanemu rusztowi i pojemnikowi na popiół, utrzymanie wkładu w czystości jest prostsze. Dodatkowo, wyjmowany płotek zapobiega wypadaniu drewna z paleniska i ułatwia czyszczenie kominka.

Efektywne Dopalanie i Ekologia

Deflektor wydłuża drogę spalin, podnosząc efektywność spalania i minimalizując emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Urządzenie posiada potrójny system dopowietrzenia komory spalania, co sprawia, że spalanie drewna jest zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne. Powietrze pierwotne dostarczane jest z zewnątrz, dzięki wbudowanemu króćcowi dolotu powietrza fi 125 mm, znajdującemu się w podłodze wkładu.

Niskie Emisje CO i Optymalne Wykorzystanie Energii

Powietrze wtórne dostarczane jest otworami w tylnej ścianie paleniska, tworząc tzw. system dopalania spalin. Ten system ogranicza emisję gazów i podnosi sprawność kominka, zapewniając bardzo niskie parametry emisji CO. Dzięki temu wkład ZUZIA ECO spełnia rygorystyczne wymagania Ekoprojektu, łącząc ekologię z efektywnością. Wkład kominkowy ZUZIA ECO to nie tylko elegancki dodatek do wnętrza, ale także zaawansowane technicznie rozwiązanie, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Rysunek techniczny

Kominek Powietrzny Żeliwny Zuzia Eco Deco 12 KW Ø 200 rys tech

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kominek Powietrzny Żeliwny Zuzia Eco Deco 12 KW Ø 200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia