W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kratki

Piec Stalowo Żeliwny typu Koza AB 8 KW Ø 150

5,780.00 

13 w magazynie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Kominek Wolnostojący Piec Stalowo Żeliwny typu Koza – to ekologiczny piec o cylindrycznym kształcie, który łączy w sobie elementy tradycyjnego designu oraz nowoczesnej technologii wykonania. Jego stalowy korpus i żeliwna konstrukcja drzwi zapewniają nie tylko wytrzymałość, ale także długotrwałe utrzymywanie ciepła. (8 kW, Ø 150 mm)

Klasa energetyczna:

Kominek na raty

Dane techniczne

Moc nominalna
8 kW
Sprawność cieplna
78%
Zakres mocy grzewczej
5.5 – 10.5 kW
Klasa efektywności
A
Średnica wylotu spalin
150 mm
Temperatura spalin
265 °C
Maksymalna długość polan
25 cm
Minimalne pole czynne kratek wylotowych
Gwarancja
5 lat/a
Szerokość
52.8 cm
Masa
125 kg
Materiał wykonania
Stal, Żeliwo
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

Kominek Wolnostojący Piec Stalowo Żeliwny typu Koza o mocy 8 kW

Wydajne wykorzystanie energii

Optymalne wykorzystanie ciepła dzięki elementom wykonanym z żeliwa: płyta górna, drzwi oraz ruszt. Komora spalania oraz korpus pieca, wykonane ze stali przeznaczonej do pracy w podwyższonych temperaturach.

Innowacyjne rozwiązania dla czystszego spalania

Dopalanie cząstek opału dzięki dwóm deflektorom, które wydłużają drogę spalin. Potrójny system dopowietrzenia komory spalania: powietrze pierwotne – doprowadzone pod ruszt; powietrze wtórne dostarczane jest otworami w tylnej ścianie. Dodatkowo we wkładzie zastosowany jest system czystej szyby (kurtyna powietrza).

Komfort użytkowania i zgodność z normami

Efektywne spalanie i dłuższe utrzymywanie temperatury, dzięki wyłożeniu komory spalania TERMOTEC – materiałem akumulującym ciepło, który podwyższa temperaturę w komorze. Wbudowany dolot powietrza z zewnątrz fi 100, który zapewnia doprowadzenie świeżego powietrza do paleniska z zewnątrz budynku, co wpływa na lepsze spalanie i większy komfort użytkowania.

Estetyka i elegancja w jednym

Urządzenie spełnia wymagania Ekoprojektu oraz normy BImSchV 2, wyznaczającej maksymalną emisję CO. Front wkładu wyposażony w ceramikę żaroodporną wytrzymującą temperaturę do 660°C. Efektowne połączenie stali i żeliwa. Elegancka i wygodna klamka. Komora pod paleniskiem wyposażona w mechanizm push to open – otwieranie poprzez docisk. Uwydatnione piękno ognia dzięki zaokrąglonej szybie. Tak prezentuje się tekst z dodanymi nagłówkami, które pomagają w lepszym zrozumieniu i podkreśleniu głównych punktów opisu.

Rysunek techniczny

Piec Stalowo Żeliwny typu Koza AB 8 KW Ø 150 Rys Tech www.mmkominki.pl

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piec Stalowo Żeliwny typu Koza AB 8 KW Ø 150”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia