W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kratki

Piec Żeliwny typu Koza K6 8 KW Ø 150

3,120.00 

39 w magazynie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Kominek Piec Wolnostojący Żeliwny typu Koza – zestawienie z kompozycją designerskich wnętrz, koza prezentuje się jako idealny element dla tych, którzy lubią tradycyjną estetykę. Mimo niewielkich rozmiarów koza jest bardzo wydajna. (8 kW, Ø 150 mm)

Klasa energetyczna:

Kominek na raty

Dane techniczne

Moc nominalna
8 kW
Sprawność cieplna
70%
Zakres mocy grzewczej
7 – 11 kW
Klasa efektywności
A
Średnica wylotu spalin
150 mm
Temperatura spalin
320 °C
Maksymalna długość polan
35 cm
Minimalne pole czynne kratek wylotowych
Gwarancja
5 lat/a
Szerokość
57.8 cm
Masa
119 kg
Materiał wykonania
Żeliwo
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

Kominek Wolnostojący Koza Żeliwny o mocy 8kW fi 150

Innowacyjne Rozwiązania Pieców: Wydajność i Elegancja Żeliwnego Paleniska

Optymalne wykorzystanie ciepła oraz niezawodne działanie dzięki solidnym ściankom paleniska wykonanym z wysokiej jakości żeliwa o imponującej grubości 8 mm. Doskonałe dopalanie cząstek opału umożliwione przez deflektor, wydłużający trasę spalin, gwarantującą jeszcze większą efektywność.

Komfort i Funkcjonalność: Nowoczesne Piecyki Z Wysokiej Jakości Żeliwa

Innowacyjny Turbofan, specjalnie zaprojektowany, by skutecznie rozprowadzać generowane ciepło po całym pomieszczeniu, w którym pracuje piec. Klasyczny front wkładu wyposażony w odporną na wysoką temperaturę ceramikę, wytrzymującą nawet 660°C.

Pieczenie z Klasyką: Ceramika i Innowacyjne Technologie W Piecach Ogrzewających

Elegancki płotek nie tylko urozmaica design, lecz także ułatwia utrzymanie czystości użytkowania oraz zabezpiecza przed wypadaniem drewna. Intuicyjny system zimnej klamki umożliwiający jej zdjęcie w trakcie palenia w kozie dla większego komfortu użytkowania. Wygodna szuflada/pojemnik na popiół, w której gromadzą się pozostałości po spalonym drewnie, oraz ruchomy ruszt ułatwiający bezproblemowe usuwanie popiołu. Redukcja osadzania sadzy dzięki systemowi czystej szyby, który umożliwia kontrolę nad kierunkiem przepływu powietrza. Uniwersalność montażu dzięki regulowanemu wylotowi spalin, umożliwiającemu instalację z tyłu lub na górze kozła w różnych warunkach.

Rysunek techniczny

rys tech Kominek Koza Żeliwny Wolnostojący o mocy 8kW fi 130

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piec Żeliwny typu Koza K6 8 KW Ø 150”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia

Urlop

do 30.06

Z uwagi na sezon urlopowy, kontakt z naszą firmą może być utrudniony do 30.06.2024. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową. Za wyłączeniem wkładów kominkowych i kominków wolnostojących wszystkie produkty będą wysyłane po 30.06.2024. Za utrudnienia z góry przepraszamy