W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kratki

Kominek z płaszczem wodnym MBA 17 KW Ø 200

12,400.00 

Produkt dostępny na zamówienie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Kominek z płaszczem wodnym Kratki PRO – nowoczesność, wydajność, innowacja. Model MBA (17 kW, Ø 200 mm) to oferta skierowana do tych, którzy priorytetem mają maksymalne wykorzystanie ciepła z kominka. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, zapewniamy efektywność energetyczną oraz łatwość obsługi i utrzymania urządzenia.

Klasa energetyczna:

Kominek na raty

Dodaj do zestawu

Dane techniczne

Moc nominalna
17 kW
Sprawność cieplna
86%
Zakres mocy grzewczej
9.0 – 19.5 kW
Klasa efektywności
A+
Średnica wylotu spalin
200 mm
Temperatura spalin
201 °C
Maksymalna długość polan
50 cm
Minimalne pole czynne kratek wylotowych
Gwarancja
10 lat/a
Szerokość
83 cm
Masa
314 kg
Materiał wykonania
Stal
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

Kominek z płaszczem wodnym o mocy 17kW – Kratki PRO

Wykonany z najwyższej jakości stali, zarówno korpus, jak i front są odporne na ekstremalnie wysokie temperatury.

Innowacyjne Wyłożenie Komory Spalania

Dzięki innowacyjnemu wyłożeniu komory spalania materiałem TERMOTEC, nasz wkład zapewnia nie tylko efektywne spalanie, ale także dłuższe utrzymywanie temperatury. Ten materiał akumuluje ciepło, podnosząc temperaturę w komorze, co przekłada się na oszczędność i wydajność energetyczną.

Efektywne Wykorzystanie Ciepła Spalin

Dodatkowo, specjalny system płaszcza wodnego pozwala na efektywne wykorzystanie ciepła ze spalin, co zwiększa sprawność systemu grzewczego. Wbudowana wężownica wzmocniona szpilkami zapewnia skuteczny transfer ciepła.

Stabilność i Trwałość Drzwi Kominka

Drzwi kominka zostały zaprojektowane z myślą o stabilności i trwałości. Wykonane z zamkniętego profilu, posiadają uszczelkę drzwi umieszczoną w wyprofilowanym kanale, co zapewnia idealne przyleganie i chroni przed wypadaniem podczas użytkowania.

Ekologiczne Spalanie

Nasza konstrukcja wykorzystuje system dwóch deflektorów, które wydłużają drogę spalin, sprawiając, że spalanie jest bardziej ekologiczne.

Optymalne Warunki Spalania

Aby zapewnić czyste i efektywne spalanie, nasz wkład kominka dostarcza powietrze wyłącznie z zewnątrz, dzięki wbudowanemu króćcowi dolotu powietrza o średnicy 125 mm z regulacją przy pomocy jednego regulatora. Dodatkowo, system potrójnego dopowietrzenia komory spalania zapewnia optymalne warunki spalania, włączając powietrze pierwotne, wtórne oraz kurtynę powietrza, która utrzymuje szybę czystą.

Doskonała Szczelność i Precyzja

Solidne spawy wykonane w osłonie gazu szlachetnego gwarantują doskonałą szczelność. Nasze elementy stalowe są wycinane laserowo i gięte na giętarkach CNC, co zapewnia precyzję wykonania.

Ceramika na Ekstremalne Temperatury

Front wkładu wyposażony jest w ceramikę, która wytrzymuje ekstremalne temperatury do 660°C.

Bezrusztowy Wkład

Wkład naszego kominka jest bezrusztowy, co oznacza, że drewno spala się na drobny popiół, minimalizując ilość odpadów. To pozwala na maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Czysta Szyba i Estetyczne Detale

Dzięki systemowi czystej szyby, osadzanie sadzy jest ograniczone, a specjalna perforowana konstrukcja klamki zapewnia komfort użytkowania. Nasza dekoracyjna szyba typu glass nadaje kominkowi nowoczesny i elegancki wygląd oraz optycznie powiększa front wkładu. Drzwi wkładu są wyposażone w nowoczesne klamki, zapewniając nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę.

Rysunek techniczny

Kominek z płaszczem wodnym MBA 17 KW Ø 200 Rys Tech www.mmkominki.pl

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kominek z płaszczem wodnym MBA 17 KW Ø 200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia