W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kratki

Kominek z płaszczem wodnym Zosia PW 14 KW Ø 200 Deco

7,000.00 

1 w magazynie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Kominek z płaszczem wodnym – nowoczesność, wydajność, innowacja. Model Zosia Deco (14 kWØ 200 mm) to doskonałe połączenie najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, zapewniające wydajność, oszczędność i przyjazność dla środowiska. Płaszcz wodny umożliwia efektywne ogrzewanie i dostarczanie ciepłej wody, tworząc elegancki design i przytulną atmosferę. To nie tylko sposób na ogrzewanie, to inwestycja w przyszłość domu i środowiska.

Kominki z linii DECO charakteryzują się połączeniem dwóch typów materiałów. Ich wyróżnikiem jest przede wszystkim nowoczesna stal kotłowa, z której wykonana jest ich część frontowa. Drzwi w tych modelach nie mają ramy, co sprawia, że przezroczysta szyba pokrywa całą ich powierzchnię, co daje lepsze wyeksponowanie paleniska i płomienia.

Klasa energetyczna:

Kominek na raty

Dodaj do zestawu

Dane techniczne

Moc nominalna
14 kW
Sprawność cieplna
85%
Zakres mocy grzewczej
5,5 – 16,5 kW
Klasa efektywności
A+
Średnica wylotu spalin
200 mm
Temperatura spalin
210 °C
Maksymalna długość polan
Minimalne pole czynne kratek wylotowych
200 cm²
Gwarancja
5 lat/a
Szerokość
69 cm
Masa
201 kg
Materiał wykonania
Stal, Żeliwo
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

Kominek z płaszczem wodnym o mocy 14 kW 

Korpus i przednia część wkładu są odporne na wysokie temperatury dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali. Kominek z płaszczem wodnym o mocy 14 KW to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają nie tylko efektywnego, ale również trwałego urządzenia.

Wzrost wydajności dzięki wbudowanym paleniskom i kominkowi

Wbudowane paleniska oraz wysoki kominek zwiększają powierzchnię wymiany ciepła. Kominek z płaszczem wodnym o mocy 14 KW gwarantuje skuteczne wykorzystanie ciepła, co przekłada się na oszczędność energii.

Skuteczna regulacja przepływu powietrza i ekologiczne spalanie

Regulacja przepływu powietrza jest możliwa dzięki wbudowanemu szybru. Ten urządzenie wyposażono w potrójny system dopowietrzania komory spalania, co sprawia, że spalanie drewna jest nie tylko ekologiczne, ale także oszczędne. Kominek z płaszczem wodnym o mocy 14 KW dba o środowisko i portfel użytkownika.

Trzy niezależne systemy dopowietrzania dla pełnej kontroli

Pierwsze dostarczanie powietrza do wkładu pochodzi z zewnętrznego źródła, za sprawą wbudowanego króćca dolotu o średnicy 125 mm, umieszczonego w podłodze wkładu. Powietrze wtórne dostarczane jest poprzez otwory w tylnej ścianie paleniska, tworząc tzw. system dopalania spalin. Ten system odpowiada za spalanie gazów i redukcję emisji szkodliwych substancji do atmosfery. W efekcie kominek z płaszczem wodnym o mocy 14 KW osiąga bardzo niskie parametry emisji CO, co jest niezwykle istotne dla ochrony środowiska.

Solidność i precyzja wykonania – spawy i produkcja

W urządzeniu zaimplementowano również system czystej szyby, który za pomocą strumienia powietrza równomiernie rozprowadza go po szybie, minimalizując osadzanie się sadzy. To pozwala na utrzymanie czystego wyglądu szyby przez długi czas. Regulacja dopowietrzenia komory spalania jest niezależna dla wszystkich trzech systemów, co daje użytkownikowi pełną kontrolę nad procesem spalania. Solidne spawy wykonane w osłonie gazu szlachetnego zapewniają doskonałą szczelność. Elementy stalowe są wycinane laserowo przy użyciu nowoczesnych urządzeń, a następnie gięte na giętarkach CNC.

Funkcjonalny design i wyjątkowe cechy ochronne

Urządzenie wyposażono w wbudowaną wężownicę, która chroni przed przegrzaniem. Króciec wejścia/wyjścia ma średnicę 1/2 cala. To urządzenie spełnia normy Ekoprojektu oraz BImSchV 2, określające maksymalną emisję CO. Front wkładu ma klasyczny design i jest wyposażony w ceramikę odporą na temperaturę do 660°C. System zimnej klamki redukuje ryzyko oparzenia się, a klamkę można zdjąć podczas palenia. Ozdobny płotek ułatwia utrzymanie czystości i chroni przed wypadaniem drewna. Wyjmowany ruszt i popielnik ułatwiają utrzymanie wkładu w czystości. Kominek z płaszczem wodnym o mocy 14 KW to nie tylko efektywne źródło ciepła, ale także elegancki element wystroju wnętrza.

Rysunek techniczny

Kominek z płaszczem wodnym Zosia PW 14 KW Ø 200 Deco Rysunek Techniczny

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

1 opinia dla Kominek z płaszczem wodnym Zosia PW 14 KW Ø 200 Deco

  1. Olek Milik

    Wkład rewelacja, kominek robi super wrażenie.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia