W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kratki

Kominek z płaszczem wodnym Zuzia 12 KW Ø 200 Deco

7,370.00 

7 w magazynie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Kominek z płaszczem wodnym – nowoczesność, wydajność, innowacja. Model Zuzia Deco (12 kW, Ø 200 mm) to doskonałe połączenie najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, zapewniające wydajność, oszczędność i przyjazność dla środowiska. Płaszcz wodny umożliwia efektywne ogrzewanie i dostarczanie ciepłej wody, tworząc elegancki design i przytulną atmosferę. To nie tylko sposób na ogrzewanie, to inwestycja w przyszłość domu i środowiska.

Kominki z linii DECO charakteryzują się połączeniem dwóch typów materiałów. Ich wyróżnikiem jest przede wszystkim nowoczesna stal kotłowa, z której wykonana jest ich część frontowa. Drzwi w tych modelach nie mają ramy, co sprawia, że przezroczysta szyba pokrywa całą ich powierzchnię, co daje lepsze wyeksponowanie paleniska i płomienia.

Klasa energetyczna:

Kominek na raty

Dane techniczne

Moc nominalna
12 kW
Sprawność cieplna
81%
Zakres mocy grzewczej
5.0 – 15 kW
Klasa efektywności
A
Średnica wylotu spalin
200 mm
Temperatura spalin
255 °C
Maksymalna długość polan
40 cm
Minimalne pole czynne kratek wylotowych
Gwarancja
5 lat/a
Szerokość
65.2 cm
Masa
182 kg
Materiał wykonania
Stal, Żeliwo
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

Kominek z płaszczem wodnym o mocy 12 kW 

Korpus i front wkładu to doskonałe połączenie trwałego materiału – wysokogatunkowej stali, odpornego na ekstremalne temperatury.

Efektywność Wymiany Ciepła

Wbudowane płomieniówki i wysoki czopuch znacznie zwiększają efektywność wymiany ciepła w kominku z płaszczem wodnym 12 kW.

Precyzyjna Regulacja Powietrza

Pełna kontrola nad przepływem powietrza dzięki wbudowanemu szybu, umożliwiając precyzyjną regulację procesu spalania. Dodatkowo, ręczna kontrola nad procesem spalania poprzez popielnik, pozwalając dostosować ilość powietrza pobieranego z pomieszczenia.

Doskonała Szczelność i Solidność

Kominek z płaszczem wodnym 12 kW wyróżnia się doskonałą szczelnością, zapewnioną przez solidne spawy wykonane w atmosferze gazu szlachetnego.

Nowoczesne Technologie Produkcji

Precyzyjnie wycinane elementy stalowe za pomocą nowoczesnych technologii laserowych i gięte na giętarkach CNC gwarantują precyzję i trwałość.

Bezpieczeństwo i Ekologia

Bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego wyposażyliśmy kominek z płaszczem wodnym 12 kW w zabezpieczenie przed przegrzaniem za pomocą wbudowanej wężownicy, z króćcem wejścia/wyjścia o średnicy 1⁄2”. Kominek spełnia najwyższe normy jakości i ekologii, zgodnie z wymaganiami Ekoprojektu i normą BImSchV 2, która reguluje maksymalną emisję CO.

Estetyka i Funkcjonalność

Ozdobny płotek ułatwia utrzymanie czystości użytkowania i skutecznie zabezpiecza przed wypadaniem drewna. Warto również wspomnieć o dekoracyjnej szybie typu glass, która wytrzymuje temperatury do 660°C. Nadaje ona kominkowi z płaszczem wodnym 12 kW nowoczesny i elegancki wygląd, optycznie powiększając front wkładu.

Rysunek techniczny

Kominek z płaszczem wodnym Zuzia 12 KW Ø 200 Deco Rysunek Techniczny

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

1 opinia dla Kominek z płaszczem wodnym Zuzia 12 KW Ø 200 Deco

  1. Wiktor Stroąkiewicz

    Dziękuję za fachowe doradztwo, wkład sprawdza się bardzo dobrze.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia