W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kratki

Biokominek Wiszący Juliet 1500

1,740.00 

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Biokominek wiszący Juliet 1500 to połączenie stylu z bezpieczeństwem. Eko-przyjazny, certyfikowany przez TÜV, oferuje bezdymny płomień oraz unikalną fakturę szlifowaną, ubogacając każde wnętrze ciepłem, elegancją i szerokim polem widzenia ognia.

Klasa energetyczna:

SKU: JULIET/1500/TUV/BLACK Kategoria: Tagi: ,
Kominek na raty

Dane techniczne

Szerokość
150 cm
Wysokość
65 cm
Głębokość
14.2 cm
Pojemność pojemnika na biopaliwo
1000 ml
Wysokość płomienia
50 cm
Wymiary pojemnika na biopaliwo
5,2 x 30 x 1 cm
Kolor
czarny
Materiał wykonania
Stal malowana proszkowana
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

Biokominek Wiszący Czarny – Juliet 1500

Biokominki nie znają ograniczeń. Nie wymagają skomplikowanych instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego. Są proste w montażu i obsłudze, doskonale sprawdzają się zarówno w przestronnych domach, jak i w mniejszych mieszkaniach.

Doskonałe rozwiązanie aranżacyjne

Biokominki to również doskonałe rozwiązanie aranżacyjne, ze względu na bogactwo oferty produktów umożliwiających realizację najbardziej oryginalnych pomysłów. Opalane ekologicznym paliwem w postaci płynu, generują prawdziwy ogień, zapewniając naturalne ciepło.

Skuteczne źródło ciepła

Biokominek podnosi temperaturę nawet o kilka stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wytwarzane ciepło w 100% oddawane jest do pomieszczenia, dzięki czemu biokominek może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania.

Prosty w obsłudze i montażu

Wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Istnieje możliwość regulacji i wygaszenia płomienia w dowolnym momencie. Należy jednak pamiętać o zapewnieniu odpowiedniej wentylacji pomieszczenia, w którym znajduje się biokominek.

Jakość gwarantowana

Biokominki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a proces produkcji przestrzega światowych standardów, co potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015.

Różnorodność opcji montażu

Istnieją dwie opcje montażu: naścienny, gdzie można go zawiesić na ścianie za pomocą kołków montażowych znajdujących się w komplecie, oraz indywidualna zabudowa, która umożliwia montaż w wnęce lub na specjalnie zaprojektowanym elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany.

Bezpieczeństwo

Podczas procesu produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska, a sam biokominek posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV. Pojemnik z certyfikatem TÜV zawiera specjalną komorę zapobiegającą wylaniu paliwa w przypadku przypadkowego przepełnienia zbiornika. Posiada również wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa, a wkład chłonny umieszczony wewnątrz pojemnika zmniejsza zużycie paliwa oraz zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa w przypadku przechylenia urządzenia.

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Biokominek Wiszący Juliet 1500”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia