W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Zgarnij rabat 5% wraz z darmową dostawą na terenie Polski

Kratki

Kominek Powietrzny Stalowy Zibi Deco 11 KW Ø 180

5,720.00 

4 w magazynie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Wkład został zaprojektowany z myślą o elegancji i nowoczesności, co podkreśla pojedyncza, dekoracyjna szyba typu glass, dodając wyrafinowanego wyglądu. Szyba ta nie tylko optycznie powiększa front wkładu, ale również podkreśla wizję płomieni, tworząc atmosferę wyjątkowego ogniska. Drzwi wkładu wyposażone są w ergonomiczną klamkę, zapewniając wygodę użytkowania.

Klasa energetyczna:

Dane techniczne

Moc nominalna
11 kW
Sprawność cieplna
80%
Zakres mocy grzewczej
4.5 – 14.0 kW
Klasa efektywności
A
Średnica wylotu spalin
180 mm
Temperatura spalin
290 °C
Maksymalna długość polan
Minimalne pole czynne kratek wylotowych
≥700 cm²
Gwarancja
5 lat/a
Szerokość
76.5 cm
Masa
151 kg
Materiał wykonania
Stal
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

Kominek 11 kW – Zibi Deco Ø 180

Dzięki zastosowaniu komory spalania wyłożonej materiałem TERMOTEC, który akumuluje ciepło, oraz dwóm deflektorom, które wydłużają drogę spalin, wkład gwarantuje efektywniejsze spalanie oraz dłuższe utrzymywanie temperatury. Ten proces nie tylko minimalizuje emisję szkodliwych substancji do atmosfery, ale także zapewnia lepsze wykorzystanie energii. Dostarczanie powietrza do wkładu odbywa się z zewnątrz za pomocą wbudowanego króćca dolotu powietrza fi 125 mm, co eliminuje błędy w użytkowaniu. Regulacja odbywa się za pomocą przepustnicy, co zapewnia cichą i bezawaryjną pracę. Wkład wyposażony jest w podwójny system dopowietrzenia komory spalania, zapewniający precyzyjne sterowanie procesem spalania. Dodatkowo, system czystej szyby dostarcza powietrze bezpośrednio na szybę, ograniczając osadzanie się sadzy i minimalizując emisję CO do atmosfery.

EKOLOGICZNE SPALANIE

Urządzenie spełnia rygorystyczne normy ekologiczne, w tym wymagania Ekoprojektu oraz normy BImSchV 2, gwarantujące maksymalną emisję CO.

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Front wkładu wykonany z ceramiki żaroodpornej wytrzymuje temperaturę do 660°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania. Korpus i front wykonane z wysokogatunkowej stali odpornej na wysokie temperatury. Solidne spawy wykonane w osłonie gazu szlachetnego oraz precyzyjne cięcie laserowe elementów stalowych zapewniają doskonałą szczelność i trwałość.

WYGODNE UŻYTKOWANIE

Wkład bezrusztowy zapewnia maksymalne wykorzystanie energii poprzez dopalanie na popiele, minimalizując ilość pozostawionego popiołu. System czystej szyby ogranicza osadzanie się sadzy, zapewniając łatwe utrzymanie czystości. Regulowane nóżki pozwalają na zniwelowanie nierówności podłoża i wypoziomowanie wkładu. Dodatkowo, ruchomy wylot spalin umożliwia łatwe dostosowanie kąta podłączenia do instalacji kominowej, bez konieczności zakupu dodatkowych akcesoriów.

Rysunek techniczny

rysunek techniczny Kominek 11 kW - Zibi Deco Ø 180 www.mmkominki.pl

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kominek Powietrzny Stalowy Zibi Deco 11 KW Ø 180”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia