W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kratki

Kratka wentylacyjna prostokątna z żaluzją 17×37 cm Rustykalna

222.00 

36 w magazynie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Rustykalna Kratka wentylacyjna prostokątna z żaluzją 17×37 cm elementem kratki jest dekoracyjna ramka o delikatnym wzorze, nadająca jej rustykalny charakter przypominający ramę obrazu.

Sprawdź Inne Kratki Wentylacyjne Prostokątne
Kominek na raty

Opis Produktu

Rustykalna Kratka wentylacyjna prostokątna z żaluzją 17×37 cm

Kratka kominkowa stanowi estetyczne zakończenie kanałów, przez które przepływa ciepłe powietrze z kominka. Jej montaż w ścianie jest możliwy dzięki kieszeniom i giętkim zapinkom, co umożliwia łatwy demontaż, na przykład w celu oczyszczenia. Standardowo wyposażona w kieszeń ułatwiającą montaż, kratka zachwyca dekoracyjnym wyglądem, doskonale wpisując się w tradycyjne i lekko stylizowane wnętrza. Jej istotnym elementem jest ozdobna ramka o delikatnym wzorze, przypominająca ramę obrazu. Ramka kratki, odlewana ze stopu cynku i aluminium, jest galwanicznie powlekana, uzyskując przy tym efekt starego złota. To zabezpieczenie nie tylko utrwala kolor, lecz także chroni kratkę przed działaniem podwyższonej temperatury. Dodatkowo, kratka wyposażona jest w wbudowany system ruchomych żaluzji, umożliwiający regulację przepływu powietrza za pomocą gałki. Warto podkreślić, że tego rodzaju kratki nie powinny być montowane na czopuchu obudowy kominka.

Rysunek techniczny

Czarna Kratka wentylacyjna z Żaluzją rysunek techniczny

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kratka wentylacyjna prostokątna z żaluzją 17×37 cm Rustykalna”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia