W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kratki

Kominek Powietrzny Stalowy Nadia 7 KW Ø 200

5,890.00 

4 w magazynie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Korpus i front wkładu odporne na działanie wysokich temperatur dzięki zastosowanej wysokogatunkowej stali. Efektywne spalanie i utrzymywanie temperatury dzięki wyłożeniu komory spalania materiałem akumulującym ciepło TERMOTEC, który podnosi temperaturę w komorze. Dopalanie cząstek opału dzięki deflektorowi, wydłużającemu drogę spalin.

Spełnia kryteria

  • Ekoprojekt
  • Rekuperacja
  • KRATKI PRO
  • BImSchV 2

Klasa energetyczna:

Kominek na raty

Dodaj do zestawu

Dane techniczne

Moc nominalna
7 kW
Sprawność cieplna
80%
Zakres mocy grzewczej
3.0 – 9.0 kW
Klasa efektywności
A
Średnica wylotu spalin
200 mm
Temperatura spalin
245 °C
Maksymalna długość polan
Minimalne pole czynne kratek wylotowych
≥500 cm²
Gwarancja
5 lat/a
Szerokość
48.4 cm
Masa
106 kg
Materiał wykonania
Stal
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

Kominek Nadia 7 kW Ø 200 – Kratki

Dostarczanie powietrza wyłącznie z zewnątrz za pomocą wbudowanego króćca dolotu powietrza fi 125 mm. Regulacja dolotu powietrza za pomocą jednego regulatora eliminuje błędy w użytkowaniu. Potrójny system dopowietrzenia komory spalania: powietrze pierwotne skierowane jest na płytę, na której odbywa się spalanie; powietrze wtórne dostarczane jest otworami w tylnej ścianie. Dodatkowo zastosowano system czystej szyby (kurtyna powietrzna). Czystość spalania zapewniona przez sześciokątną komorę paleniska.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Doskonała szczelność dzięki solidnym spawom wykonanym w osłonie gazu szlachetnego. Elementy stalowe wycinane laserowo przy użyciu nowoczesnych urządzeń, a następnie wyginane na giętarkach CNC. Front wkładu wyposażony w szybę żaroodporną, wytrzymującą temperaturę do 660°C.

Ekologiczne spalanie

Urządzenie spełnia wymagania Ekoprojektu oraz normy BImSchV 2, ograniczając maksymalną emisję CO.

Wygodne użytkowanie

Wkład bezrusztowy – dopalanie na popiele, co oznacza, że opał wypala się na drobny popiół, pozostawiając minimalną ilość. Energia cieplna z drewna jest maksymalnie wykorzystywana. Ograniczenie osadzania sadzy dzięki systemowi czystej szyby (kierownica powietrza). Możliwość montażu w różnych warunkach dzięki regulowanym nóżkom i ruchomemu wylotowi spalin z regulacją ustawienia 360°. Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi z lewostronnego na prawostronne.

Nowoczesny design

Dekoracyjna szyba typu glass wytrzymująca temperaturę do 660°C nadaje kominkowi nowoczesny i elegancki wygląd, optycznie powiększając front wkładu. Drzwi wkładu posiadają nowoczesną klamkę ślizgową.

Rysunek techniczny

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kominek Powietrzny Stalowy Nadia 7 KW Ø 200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia