W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kratki

Kratka wentylacyjna 17×17 cm Czarna Oskar

114.00 

3 w magazynie

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

Kwadratowa Kratka wentylacyjna 17×17 cm Czarna Oskar unikalna struktura wypukłego wykończenia oraz poprzecznego wgłębienia na zewnętrznej powierzchni nadają kratce wyjątkowy charakter, czyniąc ją eleganckim dodatkiem dekoracyjnym.

Sprawdź Inne Kratki Wentylacyjne
Kominek na raty

Opis Produktu

Czarna Kratka wentylacyjna 17×17 cm Czarna Oskar

Kratka kominkowa stanowi estetyczne wykończenie kanałów, przez które rozprowadza się ciepłe powietrze z kominka. Jej instalacja w ścianie jest możliwa dzięki kieszeniom i giętkim zapinkom, co umożliwia szybki montaż i demontaż, na przykład w celu czyszczenia. Standardowo kratka wyposażona jest w kieszeń ułatwiającą proces montażu. Model OSKAR wyróżnia się wypukłym wykończeniem i poprzecznym wgłębieniem na zewnętrznej powierzchni, nadając mu charakterystyczny wygląd przypominający ramę obrazu. Dzięki malowaniu ramki metodą proszkową, kratka staje się odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokich temperatur, a jej kolor zachowuje trwałość. Dodatkowo, kratka posiada wbudowany system ruchomych żaluzji, umożliwiający regulację przepływu powietrza za pomocą gałki. Warto zaznaczyć, że tego typu kratki nie powinny być montowane na czopuchu obudowy kominka.

Rysunek techniczny

rys tech Czarna Kratka wentylacyjna do kominka Kwadratowa 17x17cm Oskar

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kratka wentylacyjna 17×17 cm Czarna Oskar”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia