W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta: +48 514 340 012

Darmowa dostawa

Kominek na raty

Kominek powietrzny stalowy NBC 680/280 lewy prawy 7 kW Ø 160

9,400.00 

Zadzwoń jeżeli masz jakieś pytania na temat produktu

 
Wersja Lewy Prawy
Moc nominalna (kW) 7
Zakres mocy grzewczej (kW) 3.0 – 9.0
Sprawność cieplna (%) 83
Temperatura spalin (oC) 199
Max długość polan (cm) 40
Minimalne wymagane pole czynne kratek wlotowych (cm2) ≥500
Minimalne wymagane pole czynne kratek wylotowych (cm2) ≥700
Średnica wylotu spalin (mm) 160
Kolor Czarny
Domykanie Nie
Materiał Stal
Kierunek otwierania drzwi W Lewo
 
Klasa energetyczna A+
Współczynnik EEI 111.4
Moc cieplna do ogrzewania pomieszczeń (kW) 7
Emisja CO (przy 13% O2) ≤ podawana w % 0.1
Emisja pyłków (mg/Nm3) 29
 
Spełnia kryteria Ekoprojekt, Rekuperacja, KRATKI PRO, BImSchV 2
 
Cechy konstrukcji Dolot Powietrza, Ozdobna Szyba Typu Glass, Popielnik, Wyłożenie Komory Spalania
Rodzaj frontu Front stalowy z szybą malowaną
Rodzaj paliwa Sezonowane Drewno Liściaste (Wilgotność ≤20%)
EAN 5903751014522
 
Szerokość (cm) 75.2
Wysokość (cm) 124.5
Głębokość (cm) 50.2
Waga (kg) 134.5

Klasa energetyczna:

Kominek na raty

Dodaj do zestawu

Dane techniczne

Moc nominalna
Sprawność cieplna
Zakres mocy grzewczej
Klasa efektywności
Średnica wylotu spalin
Temperatura spalin
Maksymalna długość polan
Minimalne pole czynne kratek wylotowych
Gwarancja
Szerokość
Masa
Materiał wykonania
Spełnia kryteria Ekoprojektu
tak

Opis Produktu

MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE ENERGII

Niewielki wkład powietrzny NBC, przeszklony z trzech stron, łączy unikalną estetykę z wyjątkową funkcjonalnością. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, urządzenie zapewnia efektywne ogrzewanie pomieszczeń oraz ekologiczne spalanie drewna. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i innowacyjnych rozwiązań technicznych, wkład charakteryzuje się znakomitymi parametrami. Jedną z jego wielu zalet jest możliwość podłączenia dolotu powietrza z zewnątrz. Elegancji wkładowi dodaje dekoracyjne przeszklenie typu glass, a dodatkowo posiada bezpieczny mechanizm otwierania komory spalania.

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Kominek trójstronny NBC zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania dzięki systemowi otwierania bocznego. Możesz otworzyć tylko jedną szybę, aby łatwo i wygodnie dołożyć drewna, bez konieczności otwierania wszystkich trzech szyb. Szyby wkładu wyposażone są w żaroodporną ceramikę wytrzymującą temperaturę do 660°C. Zamontowane szkło posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa. Korpus i front wkładu są odporne na działanie wysokich temperatur dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali. Rama drzwi wykonana jest z zamkniętego profilu, co sprawia, że są one stabilne i wytrzymałe na naprężenia występujące podczas pracy w wysokich temperaturach. Doskonała szczelność wkładu jest zagwarantowana dzięki solidnym spawom wykonanym w osłonie gazu szlachetnego. Elementy stalowe są wycinane laserowo i wyginane na giętarkach CNC.

EKOLOGICZNE SPALANIE

Kominek NBC jest nowoczesnym urządzeniem na drewno, które spełnia wymagania Ekoprojektu oraz normy BImSchV 2, wyznaczającej maksymalną emisję CO.

NOWOCZESNY DESIGN

Kominek trójstronny NBC zachwyca nowoczesnym designem i estetyką wykończenia, nadając wnętrzu niepowtarzalny styl. Ciepło promieniuje nie tylko frontalnie, ale również na boki, co sprawia, że jest idealny do salonu zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Wkład wyposażony jest w dekoracyjną szybę typu glass, która nadaje kominkowi elegancki i nowoczesny wygląd, optycznie powiększając front wkładu i podkreślając wizję ognia.

WYGODNE UŻYTKOWANIE

Drzwi wkładu posiadają zgrabny uchwyt, pozwalający łatwo otwierać i zamykać wybrane szyby. Zmieniono typowy mechanizm kominka NBC, wbudowując drzwi otwierane na bok, co jest odpowiedzią na potrzeby tradycjonalistów. Szyby otwierają się niezależnie od siebie, co nie powoduje trudności w użytkowaniu. Kominek wyposażony jest w system czystej szyby, dzięki kurtynie powietrznej, która rozprowadza powietrze równomiernie, omiata szkło i minimalizuje osadzanie się sadzy. Pozwala to utrzymać efektowny i czysty wygląd szyby przez długi czas. Specjalnie profilowana płyta dolna wykonana z TERMOTEC zapewnia głębszą komorę spalania, mieszczącą większą ilość drewna i zapobiegającą opadaniu polan na szybę. Komora spalania jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: jasnym i ciemnym. Utrzymanie wkładu w czystości jest łatwiejsze dzięki zamontowanemu rusztowi oraz pojemnikowi na popiół.

MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE ENERGII

Deflektor wydłuża drogę spalin, umożliwiając dopalanie cząstek opału oraz podnosząc efektywność spalania, co gwarantuje lepsze wykorzystanie energii i minimalizuje emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Kominek posiada potrójny system dopowietrzania komory spalania, co sprawia, że spalanie drewna jest zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne. Dostarczanie powietrza pierwotnego do wkładu odbywa się z zewnątrz dzięki wbudowanemu króćcowi dolotu powietrza o średnicy 125 mm. Regulacja dolotu powietrza za pomocą jednego regulatora, znajdującego się poniżej drzwiczek, wyklucza błędy w użytkowaniu. Cały mechanizm działa cicho i bezawaryjnie.

Rysunek techniczny

Kominek powietrzny stalowy NBC 680280 lewy prawy 7 kW Ø 160

Polecane produkty

Poleca również:

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kominek powietrzny stalowy NBC 680/280 lewy prawy 7 kW Ø 160”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montaż Kominków

MM Kominki to nie tylko sklep z kominkami, ale również profesjonalny montaż kominków. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania kominkowe, aby spełnić Twoje wszystkie potrzeby! Nasze 14 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu kominków pozwala nam dokładnie określić jakiego kominka potrzebują twoje cztery kąty!

Montujemy w promieniu 150 km od Radomia